18 Şubat 2017 Cumartesi

Mango Elbise Modelleri 2017Mango elbise modelleri konulu yazımıza hoş geldiniz sayın ziyaretçi. Gösteriye pamuk karışımlı streç kumaştan yapılmış bir asimetrik elbise ile başladım, omuzsuz elbise modellerini sevenlerin hoşuna gidebilecek birkaç parçayla devam ediyorum. Bunlar Mango'nun yeni sezon elbise koleksiyonundan.
 Aşağıdaki kloş kollu mini elbise modelleri de öyle. Bu yuvarlak yakalı, uzun çan kollu elbiseler saten yüzeyli dökümlü kumaştan yapılmış. Modelin sırt kısmında çapraz yerleştirilmiş bağcıklar var.Sırada bir çan kollu elbise daha var. Donuk mavi renkli, yuvarlak yakalı, arkadan düğmeli bir model bu.


Anvelop elbise modellerini sever misiniz? Öyleyse dökümlü kumaştan yapılmış olan bu desenli elbise hoşunuza gidebilir.

İşte anvelop yakalı bir model daha. Bu seferkinin yakası fırfırlı. Çiçek desenli elbise modellerini sevenler için geliyor:


Şimdi de altın sarısı renkli bir pilili metalik elbise takdim etmek istiyorum. Bu V yakalı, çan kollu elbisenin fiyatı 140 TL.Şimdi de çiçek desenli, V yakalı, kolları fırfırlı bir kloş elbise geliyor.


Bu ince askılı, önden düğmeli, yama cepli kareli midi elbise çok zarif görünüyor. 


Satırlarıma son vereyim ve Mango 2017 elbise koleksiyonundan birkaç fotoğraf daha ekleyip yazımı yayınlayayım. Gönlü alınması gereken başka bloglarım da var, onları da sıraya koymam lazım. Ziyaretiniz için teşekkürler.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler 29. Bölüm: Katil Ruhluyum Ama Olsun, Çok Da Zekiyim

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 28. bölümü Oya ile Merve'nin yaşadıkları araba kazasıyla sona ermişti. Merve, kemeri sıkıştığı için...